Upline

Supervisor

Do svého týmu hledáme řidiče supervisora.

Náplň práce:

  • řízení denního provozu logistického centra
  • vedení pracovní směny (řidiči a manipulační dělníci – až 10 zaměstnanců)
  • vystavování a kontrola přepravních a skladových dokladů
  • komunikace se zákazníkem a dopravcem

Koho hledáme:

  • znalosti z dopravy a skladování
  • zkušenosti s vedením podřízených
  • znalost MS Office podmínkou
  • znalost SAP výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, přesnost a schopnost pracovat ve stresu

Co nabízíme:

  • pracovní režim od pondělí do pátku
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod.
  • střídání po týdnu – ranní a odpolední (délka směny 8 hod. vč. přestávky)
  • stálou práci a solidní jednání
  • další vzdělávání v oboru
  • firemní benefity (výhodný nákup PHM, mobilních tarifů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, elektroniky s odborným poradenstvím)
  • zajištění pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce Obrnice – vlakové nádraží

Nástup je možný IHNED.

Kontaktní údaje

+420 737 235 630